Booking Medicals size dünyanın en kaliteli hizmetini sunuyor.

Brezilya Popo Kaldırma %100 Harika Vücut

brezilya popo kaldırma

İçindekiler

Brezilya Popo Kaldırma

Brezilya popo kaldırma operasyonu son zamanlarda çok sık tercih edilir. Türkiye’de de çok fazla tercih edilen bir operasyondur. Türkiye’de popo operasyonu yaptırmak estetik açıdan size iyi geleceği gibi maliyet bakımından da sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Brezilya popo kaldırma hakkında merak ettiklerinizin tamamı makalemizin devamında mevcuttur.

Brezilya Popo Kaldırma Tanımı

Brezilya popo kaldırma, adını Brezilyalı kozmetik cerrahiden almıştır. Kalçanın boyutunu büyütmek ve şeklini düzeltmek amacı ile tercih edilir. Vücudun herhangi bir bölgesinden yağ alınarak kalçaya enjekte edilir. BBL operasyonu esnasında hastanın kalçasına enjekte işlemi uygulanırken hekim fazla yağları da alabilir.

brezilya popo kaldırma

    brezilya popo kaldırma %100 harika popo

Popo İmplantları Nasıl Olur?

Popo implantları, Brezilya popo kaldırma estetiğine çok benzer bir şekilde çalışıyor olsa da aynı şekilde uygulanmaz. Silikon düzleşmeden veya deforme olmadan gerginliğe dayandığı için popo implantları çok sık kullanılır. Popo implantlarının bazıları oval bazıları ise dairesel şekle sahiptir. Pürüzsüz dokulu ve çakıllı dokulu implantlar mevcuttur. Bunun tercihini hasta ile hekim konuşarak verirler.

Brezilya Popo Kaldırma Avantajları Nelerdir?

Türkiye’de Brezilyalı popo kaldırma operasyonu son zamanlarda çeşitli nedenlerden ötürü çok fazla tercih edilir. Brezilyalı popo kaldırma operasyonu pek çok konuda avantaj sunar fakat en önemlisi de doğal sonuçlar elde ettirmesidir. Cerrah kendi yağınızı kalçaya enjekte ettiği için sonucun doğal olması muhtemeldir ve böylece kendinizi daha güvende hissedersiniz. İmplantlara göre Brezilyalı popo kaldırma operasyonları daha doğal sonuçlar verir. Fakat implantlarda dış hatların dışarıdan görülmesi muhtemeldir.

Brezilyalı popo kaldırma operasyonunun bir diğer avantajı da popo kaldırma ve vücut şekillendirmeyi aynı anda gerçekleştiriyor olmasıdır. Ameliyatın başında cerrah vücudunuzdaki yağları almak amacıyla liposuction yöntemini kullanır. Bu da göbeğinizden, kalçanızdan ve uyluk kemiğinizden olabildiğince fazla yağın alınmasını içerir.

Brezilya Popo Kaldırma Operasyonunun Riski Var mı?

Brezilyalı popo kaldırma estetiği aslında çok riskli bir işlem değildir. Kendi riskleri ile beraber gelir. En sık görülen riski de vücuttan fazla yağ emiliminin görülüyor olmasıdır. Ancak bu her operasyonda görülmez. Cerrah vücut tarafından emilen yağı sağlamak için arka taraftan fazla yağ dolduracaktır. Ancak beklenenden daha fazla yağ emilmesi de muhtemeldir. Bu da istediğiniz sonuçları elde edemeyeceğiniz anlamına gelir.

BBL operasyonunda görülebilecek bir diğer risk ise enfeksiyon, kanama ve yara izi bulunabilir. Ancak bu tehlikeler oldukça nadirdir. Alanında uzman ve güvenilir kliniklerde operasyon yaptırmanız taktirinde hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız.

brezilya popo kaldırma için ne kadar para ödemeliyim?

Brezilyalı Popo Kaldırma Operasyonu Fiyatları

Brezilyalı popo kaldırma operasyonu fiyatları, klinik seçimine ve hasta kriterlerine göre farklılık gösterir. Türkiye’de Brezilyalı popo kaldırma operasyonu ücretleri hakkında net bilgi almak için firmamızdan 7/24 danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Yorum yapın

Latest Post

İletişime Geç!
Tedavi için ücretsiz fiyat teklifi
Tedavi için ücretsiz fiyat teklifi alın!