Booking Medicals size dünyanın en kaliteli hizmetini sunuyor.

Türkiye’de Annelik Estetiği

anne estetiği & mommy makeover

İçindekiler

Türkiye’de Annelik Estetiği

Doğum yapmak, bebek sahibi olmak çok güzel duygular olsa da doğum sonrası eski fiziğinize kavuşmak istemek en doğal hakkınızdır. Yiyeceklerinize dikkat etmek ve egzersiz yapmak her ne kadar size yardımcı olmadıysa annelik estetiği ile hayalinizdeki kiloya kavuşabilirsiniz. Doğum sonrası vücudunuz hamilelik, emzirme, lohusalık gibi dönemlerden ötürü çok fazla etkilenir. Bu durumda kilo vermeniz zorlaşabilir ve spor yaparken çok daha fazla yorulabilirsiniz. Ancak Türkiye’de son derece popüler olan anne estetiği sayesinde siz de eski fiziğinize kavuşabilirsiniz.

İstanbul’da Annelik Estetiği Yaptırmak

İstanbul, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olarak tıp alanında kendini geliştirmiş, uzman ve deneyimli kliniklere sahiptir. Cerrahlar her hastanın kendine özel bir fiziğe bürünmesini sağlar çünkü her kadın birbiri ile aynı değildir. İstanbul’da annelik estetiği yapan hekimler en güncel teknolojileri kullanarak verimli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Klinikleri de son derece hijyenik olduğu için tedaviler başarılı sonuçlar vermektedir. Burada bulunan hekimlerin en iyi yanı ise hastalara bıkmadan yardımcı olmaları ve her türlü soruyu yanıtlamalarıdır.

Türkiye’de Yaygın Annelik Estetiği İşlemleri

Türkiye’de yaptıracağınız annelik estetiği pek çok işlemi kapsar. Öncelikle karın germe ve vücut şekillendirme aşamalarını içerir. Fazla deri ve yağları çıkararak daha düz karna sahip olabilirsiniz. Bu operasyonda liposuction tekniğinden de yararlanılır. Meme büyütme ve meme dikleştirme operasyonları da bu estetik tedavide kullanılır. Botox gibi ilaçlar ve ultrasonik ışınlar ile yüzdeki kırışıklıklar da giderilir. Böylece yüzünüz de gençleşmiş olur. Yani annelik estetiği kapsamında karın, yüz ve meme bölgelerine işlem uygulanır. Bu sayede şu avantajları elde edebilirsiniz;

  • Kırışıklıklar ve ince çizgiler giderildiği için genç yüze sahip olursunuz.
  • Yağ ve fazla deri alındığı için dümdüz karna sahip olursunuz.
  • Meme dikleştirme ile estetik görünüme sahip memelere sahip olursunuz.
  • Doğumdan önceki halinizden çok daha iyi durumda olursunuz.

Siz de bu avantajları elde etmek istiyorsanız Türkiye’de anne estetiği operasyonu yaptırabilirsiniz.

Türkiye'de annelik estetiği

Türkiye’de Annelik Estetiği Neden Bu Kadar Popüler?

Gebelik çok güzel bir deneyimdir fakat vücutta pek çok değişikliğe de yol açar. Bu olumsuz değişiklikler sporla ve sağlıklı beslenme ile yavaşlatılabilir. Bazen tamamen düzeltilemez. Bu da annenin aynaya her baktığında psikolojik olarak kendini kötü hissetmesine yol açar. Siz de olumlu düşünmek ve aynaya baktığınızda mutlu olmak istiyorsanız annelik estetiği yaptırabilirsiniz.

Göğüs sarkması, sarkık göbek, kırışık cilt ve gebelik sonrası tüm fiziksel değişimler gibi Türkiye’de annelik estetiği operasyonu yaptırarak hayata bakış açınızı da değiştirebilirsiniz. Ücretler de diğer ülkelere göre daha uygun düzeylerde olduğundan maddi olarak da zorluk çekmezsiniz. Türkiye’de annelik estetiği yaptırmak isterseniz bizimle görüşerek ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Yorum yapın

Latest Post

İletişime Geç!
Tedavi için ücretsiz fiyat teklifi
Tedavi için ücretsiz fiyat teklifi alın!